Strona Główna - Misja i wizja

Misja i wizja

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ KANCELARII PRAWNEJ L&I LEGAL

Życie to tysiące decyzji


KAŻDA Z NICH NIESIE ZE SOBĄ KONSEKWENCJE

Kancelaria Prawna L&I Legal – radcy prawni

L&I Legal to polecana kancelaria prawna z oddziałami w Krakowie oraz Rzeszowie. Oferujemy sprawne i skuteczne rozwiązanie problemów prawno-finansowych osób prywatnych oraz obsługę prawną spółek i firm.


Kancelaria prawno-finansowa

Kancelaria prawno-finansowa L&I Legal świadczy pomoc zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorcom, którzy toczą spory z instytucjami finansowymi, np. z bankami czy towarzystwami ubezpieczeniowymi. Od lat rozwiązujemy problemy naszych Klientów związane m.in. z zawarciem niekorzystnych umów finansowych czy z zaniżonymi świadczeniami ubezpieczeniowymi. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdej powierzonej sprawy oraz wypracowanym skutecznym technikom rozwiązywania nawet skomplikowanych problemów prawnych staliśmy się jednym z liderów na rynku polskich kancelarii prawno-finansowych.


Kancelaria prawna Kraków

Przez lata działalności naszej kancelarii prawnej w Rzeszowie oraz w Krakowie mieliśmy okazję poznać nieuczciwe praktyki wielu polskich i zagranicznych instytucji finansowych, a te z kolei przekonały się o naszej skuteczności w dochodzeniu praw Klientów. Wszystko to sprawia, że wiele spraw, z którymi dziś zwracają się do nas Klienci, udaje się rozwiązać już na etapie negocjacji z instytucją finansową. Dzięki temu, że oprócz radców prawnych zatrudniamy także mediatorów, negocjacje te mają jeszcze efektywniejszy przebieg.


Kancelaria prawna Rzeszów

Zarówno kancelaria radców prawnych w Krakowie jak i kancelaria prawna w Rzeszowie gromadzi najlepszych specjalistów z dziedziny prawa, ze szczególnym naciskiem na prawo finansowe. Bogata wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami negocjacyjnymi, przekłada się na wysoką skuteczność i profesjonalizm podejmowanych przez nas działań. Skuteczność ta znajduje z kolei odzwierciedlenie w liczbie wygranych postępowań sądowych, w których mieliśmy przyjemność reprezentować naszych Klientów oraz w ogromnej sumie roszczeń, które zostały wypłacone naszym Klientom.


Obsługa prawna firm i spółek

Nasza kancelaria prawna w Rzeszowie i w Krakowie oferuje kompleksowe usługi prawne dla firm oraz spółek. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do prawnej poprawności podejmowanych działań oraz przejmiemy kontrolę nad wszelkimi aspektami prawnymi działalności przedsiębiorstw. W ramach obsługi prawnej firm i spółek oferujemy m.in. obsługę prawną firm w transakcjach transgranicznych, obsługę wierzytelności czy windykację należności. Pełnimy rolę zewnętrznego działu prawnego dla wielu polskich firm oraz spółek.

Zapytaj co możemy zrobić dla Ciebie