Strona Główna - Zespół

Zespół

PROFESJONALISTA MOŻE WIĘCEJ

Poznaj nasz zespół

Rynek usług prawnych w Polsce ulega nieustannie głębokim zmianom. Dlatego też w naszej kancelarii pracują zarówno radcy prawni, jak i mediatorzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej pomagać naszym klientom.

Jesteśmy kancelarią z wieloletnim doświadczeniem w branży usług prawnych i finansowych. Posiadamy nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim – praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych rynku finansowego. Dokładamy wszelkich starań, aby doprowadzić każda prowadzoną przez nas sprawę do szczęśliwego zakończenia.

Poznaj bliżej zespół naszych ekspertów.

Radcowie

Paweł Durbacz

Dyrektor Działu Prawnego Radca Prawny
tel: 535 044 622
pawel.durbacz@kancelariali.pl

Klaudia Kipiel

Radca Prawny
tel: 535 044 560
klaudia.kipiel@kancelariali.pl

Katarzyna Nitka

Radca Prawny
tel: 535 044 646
katarzyna.nitka@kancelariali.pl

Magdalena Świder

Radca Prawny
tel: 884 990 103
magdalena.swider@kancelariali.pl

Ewa Arczewska

Radca Prawny
tel: -
ewa.arczewska@kancelariali.pl

Kinga Klimek

Aplikant Radcowski
tel: 535 044 692
kinga.klimek@kancelariali.pl

Marta Woźniczko

Aplikant Radcowski
tel: 884 733 808
marta.wozniczko@kancelariali.pl

Mateusz Cieliński

Aplikant Radcowski
tel: 530 071 841
mateusz.cielinski@kancelariali.pl

Żaneta Wójcik

Prawnik
tel: 530 079 931
zaneta.wojcik@kancelariali.pl

Mediatorzy

Mateusz Wojtowicz

Mediator - Rzeszów
tel: 533 346 005
mateusz.wojtowicz@kancelariali.pl

Liliana Karnas

Mediator - Rzeszów
tel: 534 766 101
liliana.karnas@kancelariali.pl

Przemysław Broziński

Mediator - Kraków
tel: 530 073 715
przemyslaw.brozinski@kancelariali.pl

Przemysław Sołtysiak

Mediator - Kraków
tel: 530 076 896
przemyslaw.soltysiak@kancelariali.pl

Anna Kotula

Mediator - Kraków
tel: 530 071 540
anna.kotula@kancelariali.pl

Administracja

Jakub Tęsiorowski

Prezes Zarządu
tel: 604 618 491
jakub.tesiorowski@kancelariali.pl

Aleksandra Świątek

Dyrektor działu admistracji
tel: 534 766 105
aleksandra.swiatek@kancelariali.pl

Jakub Olchowik

Sekretarz
tel: 12 307 09 51
biuro@kancelariali.pl