Zespół

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy zespołem Mediatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży usług finansowych, posiadających praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych z sektora ubezpieczeniowego, bankowego i inwestycyjnego, a także firm z nimi pośredniczących potocznie nazywanych kancelariami doradztwa finansowego.

Radcowie

Paweł Durbacz

Radca Prawny
tel: 535044622
pawel.durbacz@lawinsurance.pl

Ewa Arczewska

Radca Prawny
tel: 535044696
ewa.arczewska@lawinsurance.pl

Klaudia Kipiel

Radca Prawny
tel: 535044560
klaudia.kipiel@lawinsurance.pl

Magdalena Świder

Radca Prawny
tel: 884990103
magdalena.swider@lawinsurance.pl

Dominika Młynarczyk

Aplikant Radcowski
tel: 530073194
dominika.mlynarczyk@lawinsurance.pl

Patrycja Chodziutko

Aplikant Radcowski
tel: 884733506
patrycja.chodziutko@lawinsurance.pl

Kinga Klimek

Aplikant Radcowski
tel: 535044692
kinga.klimek@lawinsurance.pl

Marta Woźniczko

Aplikant Radcowski
tel: 884733808
marta.wozniczko@lawinsurance.pl

Mediatorzy

Mateusz Wojtowicz

Mediator - oddział Rzeszów
tel: 533346005
mateusz.wojtowicz@lawinsurance.pl

Liliana Karnas

Mediator - oddział Rzeszów
tel: 884733690
liliana.karnas@lawinsurance.pl

Przemysław Broziński

As. Mediatora - oddział Kraków
tel: 530073715
przemyslaw.brozinski@lawinsurance.pl

Przemysław Sołtysiak

As. Mediatora - oddział Kraków
tel: 530076896
przemyslaw.soltysiak@lawinsurance.pl

Anna Kotula

As. Mediatora - oddział Kraków
tel: 530071540
anna.kotula@lawinsurance.pl

Administracja

Jakub Tęsiorowski

Prezes Zarządu
tel: 604618491
jakub.tesiorowski@lawinsurance.pl

Aleksandra Świątek

Dyrektor działu admistracji
tel: 534766105
aleksandra.swiatek@lawinsurance.pl

Patrycja Drab

Spec. do spraw administracji
tel: 884733702
kancelaria@lawinsurance.pl

Kamil Plebankiewicz

Sekretarz
tel: 123070951
biuro@lawinsurance.pl