Zespół

PROFESJONALISTA MOŻE WIĘCEJ

Poznaj nasz zespół

Rynek usług prawnych w Polsce ulega obecnie głębokim zmianom. Dlatego stała współpraca pomiędzy mediatorami i radcami prawnymi stała się koniecznością. Beneficjentem tej współpracy są nasi Klienci.
Jesteśmy Kancelarią z wieloletnim doświadczeniem w branży usług prawnych i finansowych, posiadającą praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych rynku finansowego. Dołożymy wszelkich starań aby nasza praca spełniła Państwa oczekiwania.

Radcowie

Paweł Durbacz

Dyrektor Działu Prawnego Radca Prawny
tel: 535 044 622
pawel.durbacz@kancelariali.pl

Klaudia Kipiel

Radca Prawny
tel: 535 044 560
klaudia.kipiel@kancelariali.pl

Katarzyna Nitka

Radca Prawny
tel: 535 044 646
katarzyna.nitka@kancelariali.pl

Magdalena Świder

Radca Prawny
tel: 884 990 103
magdalena.swider@kancelariali.pl

Anna Gawrońska-Jamróz

Radca Prawny
tel: 884 733 506
anna.gawronska-jamroz@kancelariali.pl

Joanna Folusz

Radca Prawny
tel: 535 044 696
joanna.folusz@kancelariali.pl

Ewa Arczewska

Radca Prawny
tel: -
ewa.arczewska@kancelariali.pl

Dominika Młynarczyk

Aplikant Radcowski
tel: 530 073 194
dominika.mlynarczyk@kancelariali.pl

Kinga Klimek

Aplikant Radcowski
tel: 535 044 692
kinga.klimek@kancelariali.pl

Marta Woźniczko

Aplikant Radcowski
tel: 884 733 808
marta.wozniczko@kancelariali.pl

Mateusz Cieliński

Aplikant Radcowski
tel: 530 071 841
mateusz.cielinski@kancelariali.pl

Żaneta Wójcik

Aplikant Radcowski
tel: 530 079 931
zaneta.wojcik@kancelariali.pl

Kamil Plebankiewicz

Aplikant Radcowski
tel: 530 072 255
kamil.plebankiewicz@kancelariali.pl

Mediatorzy

Mateusz Wojtowicz

Mediator - Rzeszów
tel: 533 346 005
mateusz.wojtowicz@kancelariali.pl

Liliana Karnas

Mediator - Rzeszów
tel: 884 733 690
liliana.karnas@kancelariali.pl

Klaudia Szymoniak

Mediator - Rzeszów
tel: 884 733 653
kaludia.szymoniak@kancelariali.pl

Martyna Tomaszewska

Mediator - Rzeszów
tel: 534 766 101
martyna.tomaszewska@kancelariali.pl

Przemysław Broziński

Mediator - Kraków
tel: 530 073 715
przemyslaw.brozinski@kancelariali.pl

Przemysław Sołtysiak

Mediator - Kraków
tel: 530 076 896
przemyslaw.soltysiak@kancelariali.pl

Anna Kotula

Mediator - Kraków
tel: 530 071 540
anna.kotula@kancelariali.pl

Adrian Świąder

Mediator - Kraków
tel: 530 078 760
adrian.swiader@kancelariali.pl

Administracja

Jakub Tęsiorowski

Prezes Zarządu
tel: 604 618 491
jakub.tesiorowski@kancelariali.pl

Aleksandra Świątek

Dyrektor działu admistracji
tel: 534 766 105
aleksandra.swiatek@kancelariali.pl

Patrycja Drab

Spec. do spraw administracji
tel: 884 733 702
kancelaria@kancelariali.pl

Anna Strączek

Sekretarz
tel: 12 307 09 51
biuro@kancelariali.pl

Jakub Olchowik

Sekretarz
tel: 12 307 09 51
biuro@kancelariali.pl

Szymon Ozorowski

Analityk Kredytowy
tel: 884 873 323
szymon.ozorowski@kancelariali.pl