Strona Główna - Usługi - Kredyt dla przedsiębiorców

Kredyt dla przedsiębiorców

Prowadzisz własną firmę i zaciągnąłeś na nią kredyt? W Kancelari L&I Legal pomagamy w odzyskiwaniu nadpłaconych kwot wynikających z pożyczek i kredytów dla przedsiębiorców – zwłaszcza w zakresie ubezpieczeń narzuconych przez banki i innych pożyczkodawców.

Kredyt dla Przedsiębiorców Kancelaria Prawna


Kredyt dla firm

Kredyty dla firm to rozwiązanie, z którego decyduje się korzystać wielu przedsiębiorców poszukujących środków na rozwój działalności lub na pokrycie bieżących zobowiązań. Niektóre kredyty dla firm obarczone są jednak narzuconymi przez banki lub innych pożyczkodawców ubezpieczeniami, przez co raty kredytu mogą być znacznie wyższe niż było to planowane. W wielu sytuacjach przewyższają one możliwości finansowe firmy. Aby wyjść z kłopotliwej sytuacji oraz odzyskać nadpłacone kwoty, warto skorzystać z pomocy kancelarii prawnych, specjalizujących się w prowadzeniu spraw związanych z kredytami firmowymi. Jedną z najbardziej polecanych jest kancelaria L&I Legal, która od lat pomaga przedsiębiorcom w walce z nieuczciwymi kredytodawcami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z liczby obowiązków związanych z prowadzeniem firmy, dlatego jesteśmy w stanie odciążyć Państwa z problemu dotyczącego kredytu firmowego i zająć się Państwa sprawą od A do Z, na bieżąco informując o postępach, a Państwo będą mogli swobodnie skupić się na swojej działalności.


Kredyt dla przedsiębiorców

Pomoc w sprawach dotyczących kredytów dla przedsiębiorców rozpoczynamy od wnikliwego przejrzenia dostarczonej przez Państwa dokumentacji. Odnalezienie w umowie kredytowej zapisów niezgodnych z prawem stanowi podstawę do wszczęcia postępowania o unieważnienie kredytu. Zanim jednak zdecydujemy się podjąć kroki prawne, próbujemy rozwiązać sprawę za porozumieniem stron, prowadząc negocjacje z instytucją udzielającą kredytu dla firm. Wielokrotnie rozmowy takie przynoszą oczekiwany skutek. Kredytodawcy doskonale zdają sobie bowiem sprawę z nielegalności zapisów umowy oraz biorą pod uwagę naszą skuteczność w rozwiązywaniu tego typu spraw, udowodnioną wieloma wygranymi postępowaniami. Jednak jeśli konieczne okaże się skierowanie sprawy na drogę sądową, nasi prawnicy podejmą się fachowego sporządzenia pozwu oraz będą reprezentować Państwa interesy podczas całego procesu toczącego się przed sądem. Będziemy sprawować stały nadzór nad sprawą i podejmować wszelkie niezbędne działania, tak aby doprowadzić do odzyskania nadpłaconych kwot wynikających z kredytu.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy Państwa przypadku, która może stanowić pierwszy krok do zaplanowania właściwych działań i odzyskania nadpłaconych kwot wynikających z kredytów dla przedsiębiorców. Otrzymanie wyników analizy nie zobowiązuje Państwa do dalszego korzystania z naszych usług ani nie jest obarczone żadnym ryzykiem opłaty.

Zapytaj co możemy zrobić dla Ciebie