Kredyty dla przedsiębiorców

Skupiamy się na obszarach związanych z finansami naszych klientów, dlatego też jesteśmy wstanie pomóc Ci jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz problem z kredytem. Oferujemy bezpłatną analizę sytuacji (wystarczy przesłać odpowiednie dokumenty, które ukażą nam problem i będziemy mogli się z nim bliżej poznać). Dzięki takiej analizie jesteśmy wstanie podjąć właściwą ścieżkę działania. Kolejnym etapem współpracy jest przygotowanie przez naszą kancelarię odpowiednich dokumentów – dokumentów niezbędnych do złożenia pozwu.

W kolejnym etapie zakładana jest sprawa w sądzie – występujemy na drogę sądową i rozpoczynamy proces. Ostatnim etapem jest nadzór nad całą sprawą, aż do jej zakończenia. W tym czasie oczywiście jesteśmy w stałym kontakcie z naszym klientem i informujemy go o wszystkich sprawach na bieżąco.

Pomagamy naszym klientom także w skomplikowanej materii odzyskiwania nadpłaconych kwot wynikających z pożyczek i kredytów skierowanych do profesjonalnego klienta, zwłaszcza w zakresie ubezpieczeń narzuconych przedsiębiorcom przez banki i innych pożyczkodawców.